Güvenlik Hizmetleri

Güvenlik Hizmetleri
Güvenlik Hizmetleri

Aqua City 2010 Özel Güvenlik kimlikli ve özel eğitimli güvenlik personellerinden oluşan ekip ile 24 saat boyunca korunmaktadır. 5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun ve Uygulama Yönetmeliği’nce sitemiz bünyesinde oluşturulan kimlikli özel güvenlik ekibimiz 3 vardiya halinde, vardiya amiri gözetiminde görev yapmaktadır.

Ayrıca bir Güvenlik Müdürü bütün ekibin sevk ve idaresini sağlamak üzere Pazar günleri hariç hafta içi her gün 08.30 - 18.00 saatleri arasında ekibinin başında bulunmaktadır.

Bir güvenlik personeli, site içerisinde farklı yerlere yerleştirilen elektronik noktalarda tur kontrol kalemi yardımıyla devriye atmaktadır. Devriye dolaşan güvenlik personeli, site içerisinde farklı yerlere yerleştirilmiş olan elektronik noktalarda tur kontrol kalemi yardımıyla devriye kontrolü yaptığını belirten verileri okutarak görevini yerine getirmektedir.

Bu veriler bilgisayar ortamında her gün düzenli olarak takip edilmekte ve bu sayede Site Yönetimi; güvenliği daha etkin kontrol altına alabilmektedir.

Araç ve yaya giriş çıkışları 24 saat kameralar yardımıyla kayıt edilmekte olup kayıtlar belirli bir süre düzenli olarak bilgisayarda tutulmaktadır.

Site girişi ve ticari alan yaya giriş ve çıkış noktalarında 1’er adet turnike sistemi bulunmakta olup, turnikelere manyetik kart okutularak geçiş yapılmakta bu sayede giriş ve çıkışlar bilgisayar ortamında da kayıt altına alınmaktadır.

Sitemiz belirli noktalara yerleştirilmiş güvenlik kameraları ile 24 saat izlenmekte ve görüntüler kayıt altına alınmaktadır.

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.
KABUL EDİYORUM AYRINTILI BİLGİ