Proje Hakkında

Proje Hakkında

Sinpaş GYO Aqua City 2010, İstanbul Anadolu yakasının yeni gözde yerleşim alanı ve merkezi noktalara yakınlığıyla Sancaktepe bölgesinde toplam 56 bin metrekarelik bir alana inşa edildi.

Aqua City 2010 sitemizde 27 blokta toplam 1118 daire ve ayrıca 14 bağımsız dükkan bulunmaktadır.

Aqua City 2010 özel site girişi, göleti, Sosyal alanları, kapalı (Tapulu özel mülk) ve açık otoparklar ile birçok mimari ihtiyaca cevap verecek şekilde tasarlandı.

Misya Kulüp’ün kapalı havuzunda güneş ışığını cam tavandan içeriye aktaran Skylight teknolojisi sayesinde kış aylarında da hamamında kapalı havuzda güneş banyosu yapmak artık hayal olmayacak. Yılın 365 günü spor yapma olanağı sağlayan kapalı spor salonunda sağlığınıza sağlık katabilirsiniz.

Gölün hemen yanında bulunan yarı olimpik yüzme havuzunda kendinizi olimpiyatlarda yarışır gibi hissedeceksiniz. Ayrıca Yoga, Plates ve fitness yapabilecek, Türk Hamamı’nda günün yorgunluğunu atabileceksiniz.

Yarı olimpik açık havuz, Kapalı havuz, Çocuk havuzu, Kapalı spor salonu, Tenis kortu, Yoga ve Plates salonu, Fitness & SPA, Türk Hamamı, Mini konser alanı ve daha fazlası Aqua City 2010’da.

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.
KABUL EDİYORUM AYRINTILI BİLGİ